Село Вардане: къщи за гости. Вардане: снимки и отзиви

Ако планирате да прекарате почивката си на брега на Черно море, но сте уморени от шума и шума, препоръчваме да дадете предимство на малките села, разположени в близост до основния курортен център на нашата страна - Сочи. Село Вардан - живописен ъгъл на брега на Черно море, който успя да улови туристите. Това е тихо и уютно място, където можете да се отпуснете от шума на града и шума, да се насладите на красотата на местните пейзажи. Ако искате да се слеете с природата заедно, вашият избор е Вардана. Селото се намира само на 25 м от Сочи, което позволява на туристите да се насладят на доста развита инфраструктура на града.

Къщи за гости Вардана

За курорта

Туристите, които идват тук за първи път, празнуват ентусиазма си. Пълното усещане на настоящите шотландски подножия, удавяне в великолепни зеленина на местни растения, се формира. С един поглед в величествените Кавказки планини буквално улавя духа. Чисто планински въздух, топло, нежно море, широка брегова линия, уединение и умиротворяване са това, което привлича много туристи.

Близостта до града е още едно очевидно и неоспоримо предимство на курорта. Можете да прекарате сутринта на брега, да се насладите на топла и нежна морето, а вечер ходи на обитаемостта на Сочи, посещение на всички негови забележителности.

За настаняване

В селото се намират не само хотели, хотели, пансиони, но и къщи за гости. Вардан предлага различни възможности за настаняване, от най-голям бюджет до най-модерен. Селото е малко, добре, има всичко необходимо за комфортна и пълноценна почивка. Благоприятното географско положение често се нарича една от основните забележителности на селото. Оптималният вариант е най-често в Вардан има къщи за гости. Обратната връзка от страна на туристите ще ви помогне да определите най-добрия вариант за всеки.

Къща за гости "До морето"

Ако оценявате близостта до морето, възможността всеки ден от вашата почивка да се наслаждавате на зората и залеза, шума на вълните определено си заслужава да обърнете внимание на опциите, разположени само на 100-200 метра от брега. Искаме да представим на вниманието на всички туристи и пътници къща за гости Прут (Вардане). Към днешна дата това е може би най-популярният вариант.

Къща за гости Плод (Вардане)

Малка триетажна къща се намира само на 150 метра от каменистия плаж и предлага комфортно настаняване. Стаите са подходящи за 2-4 души. Съвсем наскоро стаите с четири легла бяха оборудвани не само с мебели за спане и почивка, но и с пълно пространство за готвене - кухня. От балкона можете да се насладите на спираща дъха гледка към красотата на Вардана. Къща за гости "До морето" предлага добро обслужване. Стаите се почистват всяка седмица, туристите могат да готвят в оборудваната кухня или да посетят трапезарията. Всички гости имат право да използват охраняемия паркинг, разположен на територията на къщата за гости.

Просторната беседка, детска площадка, барбекю, тенис корт правят най-удобните и интересни ваканция във Вардан. Къщи за гости, по-специално "По море", предлагат трансфер от гарата до летището до всички посетители. Туристите празнуват гостоприемството и гостоприемството на домакините, участват в културната програма на своите наематели.

Къща за гости "ЛидияАнна"

Ако се интересувате от къщи за гости в Вардан без посредници, със сигурност ще харесате къщата "ЛидияАнна". Това е хотелски комплекс, представляващ две четириетажни сгради и оборудвана територия. Собственици на това - добри, приятни и гостоприемни хора.

Туристите имат право на място за паркиране на територията на къщата за гости, както и удобни стаи. Смяна на бельо, хавлии на всеки 5 дни, мокро почистване в помещенията се извършва на всеки 3 дни. На територията на почиващите туристи построен уютна беседка, сплетен лозя, изградена е зона за барбекю и барбекю, голяма детска площадка и зелена морава за слънчеви бани и пикници.

Vardana къщи за гости: ревюта

Близостта до морето привлича всички туристи Вардар. Къща за гости край морето е мечта за ценителите на спокойната и мерна почивка. Пътят до плажа с камъчета отнема не повече от 3-5 минути. Собствен плаж, басейнът на територията на къщата за гости не е, но това не затруднява туристите, които прекарват цялото си време в морето.

На посетителите се препоръчва да посетят трапезарията, където за малка такса можете да си осигурите пълни три хранения на ден. Има възможност за самостоятелно готвене в стаи, оборудвани с уреди.

Къща за гости "У Ярик"

Ако търсите уютно и приятно място за почивка, изборът определено ще попадне в къщи за гости. Вардан предлага наистина комфортна почивка на брега на Черно море. Ако искате тишина и абсолютно спокойствие, помислете за вариант, наречен "Yarik`s". Това е малък комплекс с 12 комфортни стаи.

Преглед на къщи за гости в Verdun

Охраняем паркинг за гости е предназначен за 10 автомобила. До камъче плажа е само на 3 минути пеша. Стандартната стая е оборудвана с необходимите мебели, уреди, баня. Тук можете да останете в стая с кухня и трапезария. Някои туристи предпочитат да ядат сами, така че тази опция ще бъде истинско спасение за тях. Почистването на стаите и смяна на спалното бельо, както и при другите опции, се извършва на всеки 3-5 дни.

За допълнителна такса, туристите ще получат трансфер от гарата или летището, достъп до безжичен интернет в къщата за гости.

Къща за гости "Каприз"

Бюджетна версия на село Вардане, разположено на 600 метра от брега. Цената на един дневен престой тук започва от 600 рубли. За тези пари туристът ще получи удобна, чиста и уютна стая с общи съоръжения. Цената на стаите със самостоятелна баня и балкон започва от 900 рубли.

Вардане: Къща за гости край морето

Всички туристи могат да разчитат на безжичен интернет, чиято употреба вече е предвидена за разходите за живот. Гостите могат да приготвят собствени ястия в оборудвана кухня. По желание на гостите, любезният персонал организира среща от летището или от гарата.

Разбира се, ако сте свикнали с луксозни хотели, стаи с грижовен интериор и авторски дизайн, луксозно озеленена територия, тази опция е малко вероятно да ви задоволи. Но за скромната такса, която собствениците искат, е трудно да се поиска нещо повече.

Къща за гости «Амфора»

Доставяме на Вашето внимание най-добрите къщи за гости. Както вече бе отбелязано, Вардар е насочен към различни туристи и туристи. Така че, ако сте свикнали с модерни хотели, определено трябва да опитате къщата на "Амфора". Хотелът е разположен в живописна местност на село, буквално потънало в зеленина, с тераса и таванско помещение предлага зашеметяваща гледка заснежените планини и морския бряг.

Къщата за гости предлага настаняване с домашни любимци. Ако семейството ви има домашен любимец, не сте готови да се разделите с него дори и за период на почивка, тази опция ще бъде оптимална за вас. На територията на комплекса, всички гости могат да посетят два плувни басейна, сауна, да се потопят на шезлонги в сянката на чадъри. Накратко, на територията са създадени всички необходими условия за пълноценна плажна почивка. Не всички къщи за гости Вардан могат да се похвалят с такова ниво на комфорт.

Почивки във Вардар: къщи за гости

Разбира се, туристи могат да разчитат на паркинг, безжичен интернет, сейф. Стаите са на различни нива. Те ви позволяват да подготвите сами закуска, обяд или вечеря. Всеки решава в какъв формат ще си почине.

Обратната връзка от туристите е много положителна, много празнуват луксозната територия на къщата за гости, развитата инфраструктура, изгодното географско местоположение, близостта до морето и транспортната достъпност.

Обобщение

Къщите за гости Vardans предлагат добри условия за живот, като всички те се намират главно само на няколко минути пеша от плажната ивица. Къщи за гости в Вардан без посреднициПо принцип курортът е идеален за туристи, които предпочитат спокойна, тиха и семейна почивка. Ако е необходимо, до града може да се стигне с обществен транспорт: само 10-15 минути, а вие сте в Сочи. Ориентирайте се към цените, условията на живот ще помогнат за истински съвет: къщи за гости (Вардан), инфраструктура, плаж, море и климат.