Юлия Гушчина: спортни постижения и биография

Guscina Julia е един от най-добрите атлети в историята на съвременната Русия. Той е собственик на огромен брой награди, включително държавни награди.

Джулия Гушина

Детство и младост

Бъдещият шампион е роден през март 1983 г. в Новочеркаск. Момичето дори в детството си искаше да стане спортист и затова направи всичко възможно, за да стане реалността сънят. За първи път в секцията за лека атлетика, Юлия все още беше ученик в училището. Ако за повечето връстници и връстници тренировката беше обикновен развлечение, тя дойде тук като работа и изложи сто процента. Дори тогава Джулия Гушчина разбра, че атлетиката ще стане въпрос на нейния живот. Обучаващите започнаха да забелязват, че сред всички деца се откроява крехко момиче с руса коса. Те започнаха да й дават малко повече внимание и, както се оказа, това беше достатъчно.

Като много малка, Джулия започва да участва в всякакви състезания. Тя спечели почти всеки турнир и се радва на известна популярност в тесни кръгове. Спортистът знаеше, че за успешна кариера това не е достатъчно и тя продължи да работи още по-усилено. В резултат на това пълната отдаденост ще доведе до резултата.

Кариера за възрастни

Джулия Гушкина най-сетне осъзна, че е станала професионалист на деветнайсет. Тогава тя беше поканена за пръв път в руския национален отбор. Отначало не се искаха сериозни турнири. Значителна награда бе спечелена едва през 2004 г. в европейската купа. Трябва да се отбележи, че на този турнир участникът участва до 2008 г. и постоянно донася златни награди.

guschina yulia

През 2006 г. Гучина спечели Световното първенство, което се проведе в Атина. После успя да превъзхожда световното първенство в Гьотеборг. Спортистът спечели злато в отборното реле и стана втори в състезанието за двеста метра.

2008 беше изключително продуктивна за състезателя. Преди всичко, заслужава да се отбележи златото и среброто на Олимпийските игри. След известно време отново спечели златната награда на Световното първенство по закрито пространство. Линията на континента в стаята, където Юлия отново се превърна в най-добрата при успешния сезон, обобщи сезона.

Следващата година беше по-малко успешна. Наградите бяха подготвени за събиране на награди сребърен медал Континентално първенство в състезанието на отбора. През 2010 и 2011 г. Джулия ще спечели отново златото на същия турнир.

През 2012 г. спортистът се очаква да бъде първият на Олимпиадата, но за съжаление не може да го направи. Джулия Gushchina донесе сребро, което спечели в релето от четири до сто метра.

Година по-късно Световното първенство се проведе в руската столица. Естествено местните атлети трябваше да демонстрират всичко, което биха могли да направят. Бегачът успя да получи друг златен медал.

В шампионата на страната момичето от много години представя на спортния клуб Динамо.

Джулия guschina биография

Личен живот

За съжаление не знаем твърде много за това, какво е животът на спортиста извън спорта. Известно е, че Джулия Гушчина се е омъжила за Иван Бузолин преди шест години, а също така тренира атлетика, а именно тичане. Един млад мъж не е толкова популярен, колкото неговата съпруга, и в рекорда си няма толкова много награди. Известно е, че през 2008 г. той трябваше да участва в Олимпийските игри, но не му беше позволено да се състезава директно в Китай. Младите хора живеят в тих и спокоен семеен живот.

Резултати и записи

Много неща постигна Юлия Гушина. Нейната биография може да се счита за завършена едва след като резултатите от спортната жена в професионалната й кариера са дадени в нея. За начало си заслужава да се споменат резултатите в стаята:

• В теста за шейсет метра резултатът й беше 7.24 секунди.
  • На разстояние от двеста метра - 22.82 секунди.
  • На триста метра надделя за 36.93 секунди.
  • Личният запис в състезанието за четиристотин метра е 51.26 секунди.

Резултатите в открития район изглеждат така:

• Двеста метра за 22.53 секунди.
  • Сто стотин метра - 11.13 секунди.
  • Четиристотин метра - 49.29 секунди.

julia guschina пистата и полевата атлетика

Момичето винаги ще слиза в историята на руската атлетика като един от най-добрите. Въпреки възрастта си, Юлия Гушчина е уверена, че тя все пак ще може да спечели няколко големи турнира. Тя е идолът на много млади спортисти.