muzruno.com

Надеждата на Зенит - Евгений Чернов

Евгений Чернов е млад руски футболист, който играе като защитник и полузащитник. Ученикът на Томск футбол сега защитава цветовете на Санкт Петербург "Зенит".

Сибирски характер

Евгени ЧерновНа 23 октомври 1992 г. Евгений Чернов се появи на светлината. Роден е в Томск, град, далеч от футбола, но от детството си е проявил голям интерес към този спорт. Целеустремеността и постоянството в много отношения определят позицията, в която започва да играе - в зоната на подкрепа.

На 17-годишна възраст Чърнов за първи път получи в молбата роден "Том" в мача на шампионата на Русия. През същата година, 13 август, дебютира в турнира на младежки отбори. Противникът беше Самара "Крилата на съветите". Вярно е, че първата палачинка е буквата - "Том" загуби (0: 3).

На следващата година, екипът се опита в "Mostovik-Приморие" от Ussuriysk, говорейки в зона "Изток" на втора дивизия, но в крайна сметка реши да остане в Томск и да получите практика в първенството на младежта.

Скоро започва да участва в обучението на основния отбор.

Дебют във Висшата лига

Евгени Чернов биографияОт 2011 г. Евгений Чернов, чиято биография оттогава се е променила драматично, започва да се занимава с кандидатурата за мачове в Висшата лига. Полето обаче беше пусната за първи път едва през 2012 година.

Това се случи на 27 април. "Том" се опита да продължи пребиваването във Висшата лига, и неговият съперник - къдрене "Амкар" - е един от лидерите в борбата за 8-16 място. Черен се появи на терена в 80-ата минута, вместо Никита Базенов, но не можа да засегне резултата от мача, срещата завърши с равен (0: 0). В края на сезона "Том" напусна футболния елит.

В Първата дивизия

Евгени Чернов снимкаСледващата година Евгени Чернов е проведена в Оренбург "Gazovik", обслужващи район "Урал-Волга район" на втора дивизия. Играчът прекара 19 мача на терена, вкара 4 гола вкарани. Заедно с екипа в края на сезона, за да отпразнуват завръщането в Първа дивизия.

Следващият клуб беше полузащитникът Дзержински "Химик", говорещ в Първа дивизия. Тук той също е взел заем. За кратко време той става един от основните играчи на централната линия и успява да запази клуба с разрешение за пребиваване в FNL.

В резултат на това играчът "Химик" Чернов остана до 2015 г., когато отборът все още се плъзгаше в класа. През това време той прекара 58 мача, вкара 1 гол.

През 2015 г. Евгений Чернов проведе лизинг в Красноярск Йенисей. В клуба прекарва само половината от сезона - преди зимната почивка, а след това се завръща в "Том". През това време успях да играя в 18 мача. Вярно е, че не можаха да влязат в гражданите на Томск. През 2016 г. Чернов започва да се интересува от няколко клуба, по-специално в Краснодар и Зенит.

В града на Нева

През януари подписа договор с новия клуб Евгений Чернов. "Зенит" в началото не го считат за един играч база, въпреки че играчът пътувал с първия отбор на лагера в Австрия.

За първи път тениската "Зенит" Чернов се облича в приятелски мач срещу иракския клуб "ОС Ирак". Черен пристигна на терена в първия отбор, прекара цялата първа половина. Играта не се изпълни с опасни моменти и в крайна сметка завърши с равен - 0: 0.

На два събрания участваха в 8 приятелски мача за Зенит Евгений Чернов. Футболистът е играл най-много на терена по време на мача срещу швейцарците, "Сион" - 62-та минута. Вярно е, че не може да помогне на отбора си, Зенит загуби 1: 3.

Основата на "Зенит"

Евгени ЧерновДокато мастилото не се получи в основната част от Петроград в официални мачове, той играе за клуба ферма, "Зенит-2", който играе в първенството на Първа дивизия под ръководството на Владислав Радимов. За този отбор Евгени успя да играе 26 мача, в които отбеляза една гол.

Дебютът в основната структура на играча падна в мачовете от 1/16 на Купата на Русия. Питерци посети екипа на Първа дивизия - ФК Тамбов. Черно пристигна на терена в стартовата линия и прекара 90 минути на тревата.

В защита на "Тамбов" големи проблеми "Зенит" не е създаден, така че неговият екип дебютант време не се развали. Въпреки, че е сформирана първата половина, а в ожесточени битки, за откриване на сметка "Зенит" едва преди почивката можеше. Но през втората половина на срещата тамбовитите напълно се разпаднаха. В резултат на това срещата завърши с резултата от 0: 5 в таблото в полза на гостите.

В Висшата лига в "Зенит" дебютира на 24 октомври, Евгений Чернов. Снимката на футболиста в този ден е украсена с фоторепортажи за мача. Той отиде на терена в стартовата линия, но по време на почивката бе заменен от Артур Юсупов. Питерси спечели - 1: 0.

Въпреки факта, че Чернов прекарва цялото време, му харесваше треньорския състав. Следващият мач отново се появи в базата. И съперник се оказа основният човек, Eugene - родната "Том", като част от която той никога не е бил в състояние да стъпи.

И веднага успя да се отбележи за ефективни действия. След 26 минути игра, Чернов нарязани за изключителна прецизност езда в вратар, който пое топката Dziuba го хвърли върху хода на Кокорин, който ясно удари. 1: 0. До края на мача резултатът не се е променил. Така Юджийн участва директно в победата над бившия си клуб.

С всеки мач, той все повече се фиксира в базата на "Зенит" в близко бъдеще се надява да се превърне в ключов играч на този клуб, успешно участва не само в областта на отбраната, но в обидни действия на екипа.

В националния отбор

Футболистът Евгений ЧерновПрез 2011 г. Евгений Чернов е първият призован на местоположението на младши националния отбор на Русия по футбол. По това време той е бил на 19 години.

Черно участва в международен турнир за млади мъже, роден през 1992 г., проведен в Португалия. Дебютът се състоя в мач с французите, в 62-ата минута Юджийн дойде като заместник. Въпреки това, той не можа да отбележи последвалите действия, срещата завърши с равен - 0: 0. Като цяло той прекара 3 мача за националния отбор, докато не беше призован в националните отбори.

Днес, с пристигането на основния отбор на Станислав Чершев, всеки има шанс.