muzruno.com

Мария Орлова - надеждата за руския скелет

Днес ще говорим за младата надежда за руския скелет. Мария Сергеевна Орлова е майстор на спорта, стои за руския национален отбор, един вид спорт - скелет, носител на награди от европейски и световни първенства.

Мария Орлов

Биография и кариера

Мария Орлова е родена на 14 април 1988 г. в Санкт Петербург. Височина - 167 см, тегло - 69 кг.

Младата Маша незабавно започна да се занимава с лека атлетика, но в крайна сметка осъзна, че за да успее в този спорт, не може и започна да скелет.

Мария Орлова активно ангажирани SLED 12 години, а през 2008 г., Мери беше избран за националния отбор, където тя започва да участва в големи състезания от международен клас, показвайки много добри резултати.

Дебютирайки на европейската купа в германския град Винтерберг, Орлова показа девети път, като същите резултати бяха прекарани през останалата част от сезона. Момичето винаги се е придържало към първите десет.

Мария Орлова биография

Освен това Мария чакаше младежкото световно първенство, резултатът от което е деветото място.

През следващия сезон Мария Орлова добавя значително темпо: само след като тя не е успяла да стъпи в челната десятка от осемте етапа се извършват и в генералното класиране, завърши сезона на четвърто място.

В края на 2010 г., с различен успех, състезателят участва в Купата на Америка и в същия сезон взе участие в Интерконтиненталната купа.

Сезон 2012 Мария Орлова не беше много щастлива. Тя участва пряко във всички състезания за чаши, и най-добрия резултат дойде на пътя в Швейцария (Сейнт Мориц), където спортистът спечели девето място. В края на сезона в класирането Маша беше на 12-о място.

Значителни награди

През 2013 г. в австрийския град Игълс в Орлова на европейско първенство той спечели сребърен медал, който отиде в генералното класиране, благодарение на Мери получили чаша допълнително медал - бронз. В сборен отбор случай Световната купа в Винтерберг Мария разшири своята съкровищница на медали още един бронз.

Преди състезателя не е едно представление и Мария Орлова, чиято биография не е толкова голяма, ще се вижда на това спортно поле повече от веднъж. Желаем късмет на млад и обещаващ човек.