Kirdyapkin Anisya Byasyrovna - известната спортистка от Русия

Kirdyapkina Anisya Byasyrovna е руска спортистка, която участва в много международни турнири. Тя винаги се отличаваше със своята упоритост и дисциплина. Kirdyapkin е една от най-известните руски жени в спортното ходене.

Детска спортистка

Киридапкин Аниша Бясировна е родена на 23 октомври 1989 г. в Саранск, Мордовия. Там спортистът също живее в момента. В Мордовия се раждат много известни проходилки, спечелили международни турнири. Този спорт е много популярен.

В ранна възраст Ансия (а след това още Корникова) започва да се разхожда. Този вид спорт по отношение на забавлението не е по-лош от скок или бягане. Тази дисциплина е включена в програмата на Олимпиадата. Момичето се включи в този спорт в резултат на интересно събитие. На деветгодишна възраст младата Анисия беше с приятелите си в гората. Там децата се срещнаха с известния треньор за разходка с Константин Надоркин. Той ги покани да се запишат в спортната секция и се съгласиха. Малко след това събитие в гората, Киридапкин заедно със своите другари започнаха обучението си в раздел за ходене. Приятелите почти веднага отказаха да отидат на класове, а Аниса се влюби в този спорт и искаше да постигне високи резултати в спорта.Киридапкин Аниша Бясировна

Започнете спортна кариера и се срещнете с бъдещ съпруг

Киридапкин Аниша Бясировна започва да свири на градски състезания. Там винаги печели награди. Момичето се радваше на представленията и мечтаеше да отиде на Олимпийските игри. През тийнейджърските години Аниса се срещна в състезанията със Сергей Киридапкин, който също професионално се занимаваше с атлетическо ходене. Той имаше голям талант и беше много по-технически от своите връстници.

Само с течение на времето приятелството между тях се превърна в една връзка. След като навършила 18 г., любовниците изиграват сватба. Треньорите много се страхуваха, че Аниша ще спре да се разхожда. Страховете им обаче бяха напразни. Семейният живот на спортистката има положително въздействие върху нейните изпълнения. Първият успех дойде в Kirdyapkina през 2007 година. Kirdyapkin Anisya Byasyrovna се изкачи на пиедестала в зимното първенство на Русия, европейското първенство и европейската купа. След тези победи спортният свят започна да говори за нея като талантлива спортистка. Anisya в състезанията преодоля разстоянието от 10 и 20 километра.

Сергей Александрович Киридапкин

Световен рекорд сред младежите и дисквалификация на спортисти

Anisya Kirdyapkin успешно се представи на европейската купа. Тя спечели първия медал на този престижен международен конкурс. След това, като част от финала на състезанието за състезания за състезания на IAAF, той също показа добър резултат, но беше само вторият. Беше малко по-напред от Олга Канискина. На този турнир Anisya се представи на разстояние 20 километра. Вече на следващия турнир спортистът се отмъсти на Канискина на зимния шампионат.

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna (националност родом от Мордовия често се обсъжда феновете й) на турнира постави световен рекорд младши. Тогава в кариерата на Kirdyapkinoy беше дисквалификация по технически причини. Този вид наказание често е в този спорт. Но за нея беше първият път. Аниша не беше депресирана, а напротив, започна да работи по-усилено в обучението.Биография на Киридапкин Аниса

Продължаване на кариерата

Наказанието само мотивира Kirdyapkin и тя започва да се справя още по-добре. През 2009 г. успешно премина в последната част на Световната купа. Но там този спортист беше само петият. Това световно първенство се проведе и от съпруга си Сергей Александрович Киридапкин на разстояние 50 километра. Неговите шампионати дойдоха след 5 дни след речта Киридаккина.

След като Аниса показа висока степен на представяне на националния шампионат, а след това на Европейското първенство. През 2011 г. спортистът отново участва в зимния шампионат. Тя загуби от победителя само за една секунда. На следващата година, накрая, нейната мечта се сбъдна. Тя се присъединява към екипа, за да участва в Олимпийските игри. Там Аниса показа добър резултат, но въз основа на резултатите от състезанието отново зае само пето място. Киридапкин не криеше съжалението си.

Изпълнения в университета

На Универсиада, който се проведе в Казан, спортистът доказа, че е в състояние да спечели. Златото в Казан повиши настроението си след 5-то място на Олимпиадата. След това заминава за Москва и участва в Световното първенство. Там тя заема второ място в упорита борба. Сергей Александрович Киридапкин помага на съпругата си да постигне високи резултати по всички възможни начини. Той споделя своя опит с нея и го подготвя за сериозни състезания.Киридапкин Аниша Бясировна националност

Kirdyapkin Anisya, чиято биография се развива много успешно, се превърна в една от най-популярните руски спортисти в ходенето с тяхната работа и дисциплина. В кариерата си момичето спечели или спечели награда в престижни конкурси. В момента успешна спортист продължава кариерата си.