muzruno.com

UFC. Оценка от май 2015 г.

Какво знаеш за битки без правила? Има много организации, които притежават подобни турнири. Към днешна дата един от най-популярните е UFC. Рейтингът на състезанията, които се провеждат от тази организация, просто изчезва, събирайки най-добрите бойци и голям брой фенове, както в залите, така и близо до телевизионните екрани. UFC означава Последен боен шампионат.

Броят на изтъкнатите спортисти, с които са подписани договори, разпределя UFC сред другите турнири.

Тази статия представя рейтинга на UFC, който е актуален към май 2015 г. Така че, най-добрите пет изглеждат така.

5 място

челната петица най-добрите бойци отваря Джош Барнет (Джош Барнет) - боец, роден в САЩ и представляващ тази страна. Той има ужасяващ монитор - The BabyFacedAssassin, който на руски език се превежда като "Killer with a face of a baby".

UFC рейтинг

Джош нямаше повече или по-малко от 40 двубоя, 33 от които спечели. Победата е само 7. Този боец ​​не се страхува от никого в ринга. Това може да се потвърди от факта, че той спечели от Александър Емелиенко, Сами Шилт, Сергей Харитонов и легендата за битки без правила - Ранди Кюре.

Бойците редовно са осъждани за използването на забранени допинг - стероиди. Но това не ни пречи да участваме редовно в Шампионата за Последен Борба. По-голямата част от неговите победи Джош спечели от задушаващите техники.

4 място

Андрей Арловски (Андрей Арловски), наречен "Питбул", заема четвъртата позиция в UFC. Рейтингът се потвърждава от постиженията на боеца в света на бойните изкуства. Това наистина е легендарен спортист, роден в Белоруския SSR. В момента той живее и тренира в Съединените американски щати.

Ultimate Fighting Championship

Зад гърба на Андрей - 35 двубоя, 24 победи и 10 поражения. Колкото до 17 битки, той успя да спечели, като събори един противник. Поради това той ужасява съперника още преди началото на битката.

През 2005-2006 г. е шампион на UFC. По едно време той спечели дори над боеца, който понастоящем е на първа линия на този рейтинг. Андрю в пръстена се държи като яростно куче, за което получава подобен прякор. За да разбере нивото на гнева си, си струва да кажем, че в първата защита на шампионската си титла Андрю разби носа на противника си, както и двете си ръце, и причини много други наранявания.

3 място

Изтребителят Stipe Miocic (Stipe Miocic), който представлява Съединените щати и има хърватски корени, е успешен спортист на UFC. Рейтингът Хърват е достатъчно висок - на трето място в списъка на най-мощните бойци в тежката категория. От 15-те битки той се бори, той спечели 13, 9 от които - с нокаут. В актива има само две поражения.

рейтинг на бойците

Чудовището, което бързо се счупи в UFC, тежи 111 килограма и има атлетично изграждане. Той има огромна боксова техника, която се подкрепя от присъствието на шампионска титла сред любители. Също така доста успешно се чувства в битки в оркестъра.

Стипе казва, че винаги е искал да бъде като Мирко Кроп Коп, който вече е ветеран в смесени битки.

Сред наградите войник са следните: "Knockout турнир", "Най-добрата борба на турнира". Също така има невероятно постижение - битката с Фил де Фрис продължи 43 секунди и завърши с нокаут в полза на хърватския спортист. Това постижение е в списъка на най-бързите knockouts под петото число.

На второ място

Junior Dos Santos (Junior Dos Santos) е на заслуженото второ място в нашия рейтинг.

Бразилският спортист има черен колан в jujitsu, което го прави опасен конкурент в сергиите.

официална оценка на UFC

В актива на Сантос - 20 битки, от които 17 той спечели. Нокаут спечели в 12 битки. Загубите не преминаха на страната на изтребителя - три поражения за кариерата му.

Сантос има свой собствен наставник. Това е Андерсън Силва, който е легендата за битките без правила според версията на UFC (от 2006 до 2013 г. беше шампион в категорията си за тегло).

Самият младши през 2012 г. беше шампион на UFC с тежка категория. С три награди "Knockout of the Night", боецът провежда грандиозни битки, през които зала винаги го подкрепя, искайки нови очила.

Бразилският спортист победи следните изтъкнати бойци: Фабрицио Вердум, Мирко Кро Копа, Кейн Веласкес, Стипе Миочик.

1 място

Рейтингът на бойците UFC със сигурност е оглавен от Fabricio Werdum. Войникът представлява Бразилия и въпреки факта, че вече е на 37 години, той е най-опасният съперник.

UFC рейтинг

Преди UFC той успя да превъзхожда голям брой други подобни състезания. В момента в актива има 25 битки, от които 19 са спечелени. Той не може да бъде приписван на барабанисти или борци, тъй като успешно използва различни техники в битки, ужасяващи опоненти. Той спечели срещу Александър Емелиенко, Алистър Овереем, Антонио Силва. Освен това руската легенда Федор Емелиенко също не се противопоставя на битката с бразилския боец.

В момента Verdum има бяла лента в кариерата на боец ​​UFC - в ред пет победи срещу сериозни съперници.

Официалният рейтинг на UFC се актуализира всеки месец, което ви позволява постоянно да анализирате качествата на даден боец. Е, ние пожелаваме на всички спортисти успех и че първото място винаги е заето от достоен боец, който ще го спечели безусловно!