muzruno.com

Kudryavtseva Яна Алексиевна: биография и записи

Kudryavtseva Yana

Алексеевна е най-младият съвършен шампион в световните състезания по гимнастика. Момичето е родено в спортна среда, защото баща й е известен плувец, спечелил Олимпийските игри през 1992 г. Семейството живее в Москва.

Кариера нараства

Рано достатъчно, за да се постигне значителен напредък Kudryavtseva Яна. Нейната биография е свързана със сериозен спорт, започвайки от 2008 г., когато бе спечелена победата в младежките турнири. Тогава такова събитие се проведе на територията на Дмитров през 2009 г., състезанието се проведе в Самара през 2011 г., както и в Казан (2012 г.).

kudryavtseva yana alekseevnaСезонът, когато започнаха представленията на състезанията, беше 2011. По това време талантите бяха оценени, което Яна Алексеева показа на Кудрайвцева. Между младежите имаше международна конкуренция. В същото време, състезанието за Гран при награда продължи.

Яна Алексеева Куджавцева излезе начело в екипа си. Отлична работа беше извършена от нея с мака и с обръч. Купата на младежите бе спечелена. В Пезаро получи световно лидерство Куджавцева Яна. Кариерата й се развиваше бързо.

2012 донесе победа в европейските състезания сред младежите. Сърцата на съдиите подкупиха красиво изпълнените си изпълнения с топката. Kudryavtseva Яна Алексеева получи "злато" в резултат на всичко в отбора.

Бързо развитие

Оттогава постиженията му само се умножиха. Кудрявцева Яна Алексеева преминава в състезанието сред възрастните. Спортната кариера в категорията "Старши" започва с международен турнир от 2013 г., който се провежда в руската столица. Следващото турне се проведе на територията на Холон. Всичко наоколо бе спечелено с блясък, както и състезание с мака, "бронз" беше произведено, благодарение на топката, грациозно успя да се справи с обръча.

Кудрявцева Яна Алексеевна става участник в Световната купа, която се провежда на територията на София. Той й даде първото място на всички събития. Въпреки факта, че това беше първият й сезон, момичето беше първата в историята, която надмина своите конкуренти на този етап от настъпването на кариерата си. С блясък, водеща в работата с обръч беше спечелена, се справи добре със спортното оборудване, получи "бронз" за изпълнение с панделката.

Когато Световното първенство се състоя на територията на Минск, веднага получиха втората победа в целогодишните събития, "злато" за работа с топката, както и втората с лентата и клубовете.

yana kudryavtseva

Задаване на записи

Следващият етап от кариерата й бе приет във Виена, когато спечели "златното" Яна Алексеевна Куджавцецева. Снимки показват какво елегантно момиче, но колко упоритост и упорита работа в нея! Изпълнявайки с топката, тя спечели 19 точки от актуализираната рейтингова система, която по това време беше рекорд. Феноменално младо момиче беше, когато спечели титлата на европейския шампион. Само 15 години, и вече такива резултати!

В първия кръг на Световното първенство в Санкт Петербург през 2013 г. бе приета третата позиция на всички места, първото място за работа с топката, втората с кеча и изпълнението с панделката.

yana alexeevna kudryavtseva снимка

Победа, без значение какво

Август тази година донесе дебют в Киев в рамките на световното първенство. Имаше някои технически пречки. Няколко пъти музиката беше изключена, така че представлението трябваше да започне отново. Независимо от всичко, тя стана победител и получи резултата от 18.5.

Също така, шампионската титла бе спечелена в работата с клубовете, на второ място - с обръч, както и за топката. Когато имаше окончателно всичко, което се проведе в индивидуален режим, момичето спечели. Това постижение я издига до статуса на най-младата гимнастичка, която печели перфектно лидерство в света от 15 години насам.

kudryavtseva yana Alexeevna кариера

Завладяването на Изтока

След това събитията от живота й се развиват в Япония, където е член на клубния шампионат Aeon Cup. Момичето действа като част от група, която се конкурира от името на асоциацията "Газпром". Тя и нейните колеги в националния отбор станаха лидери на отборното състезание, пред Беларус и Украйна. Когато имаше човек наоколо, Куджавцесева получи "злато".

Следващата 2014 г. пак връща момичето в Москва, за да участва в турнирите на Гран При. Той носи третото място за всички, а второто - за работа с дантела и обръч. Гимнастичката можеше да постигне страхотни резултати, ако се подготви по-добре, но все още остана в топ три.

Много по-хубави неща отидоха в Tie, където спечели първото място във всички категории, с изключение на работата с дантела. Там тя спечели второ място. В Щутгарт бяха получени четири златни медала. Веднъж в Холона на Голямата награда, тя спечели още две първа места, една секунда и "бронз". При второ посещение в Песаро е възможно да спечелите във всички категории.

kudryavtseva yana alekseevna спортна кариера

Непроменен шампион

Април 2014 г. беше периодът на шампионата на Русия в Пенза. Индивидуалното наоколо беше напълно покорено от нея. След като дойде в Корбей-Есон и Ташкент, тя заема второ място, второ само до сънародника си Мамун Маргарита. Когато следващите етапи се състояха на територията на София и Минск, момичето успя да спечели победата.

Юбилейното тридесето европейско първенство донесе триумф в ролята на абсолютен лидер. Казан и финалната фаза на Международната купа станаха период на получаване на четири златни медала и един сребърен медал.

Световното първенство през 2014 г. в Израел започна с екип навсякъде, в резултат на което участниците от Русия станаха победители. Кудрявцев е квалифициран във всички финални състезания. Категориите на китове, обръч, топка донесе първото място, а лентата - втората. Това беше и един много успешен период, тъй като тя отново спечели статута на абсолютен шампион в индивидуалното наоколо.

В края на състезанието, Джана получи специална награда, която беше предоставена от Лонгинс за елегантност. Красотата е победителката на наградата Silver Sword.

Най-значимите постижения

Списъкът на записите на това крехко и елегантно момиче е невероятно:

• Тя стана най-младата гимнастичка, която спечели абсолютното световно първенство за 15 години.

• Също така тя притежава статута на победител в индивидуалния дебютен сезон.

• Бяха първите, които получиха 19 точки от 20 по новата схема за съдийства на Европейското първенство през 2013 г.

• На първите европейски игри в Баку, дават рекорд за броя на първите места.