Как е конкурса "Най-силният човек в света"?

Най-силният човек това не е толкова лесно да се избере. Всички кандидати трябва да изпълняват различни задачи при същите условия. Само в този случай човек може да сравни един по-богат с друг. Ежегодно някъде около края на декември или началото на януари се провеждат международни състезания, които се наричат ​​"Най-силният човек в света". Конкурсът включва 30 от най-силните хора в света от различни страни.най-силният човек в света

Как вървят тези състезания?

Най-силният човек трябва да има повече от едно изпитване. От трите дузина състезатели във финала падат само десет души. Те се избират по следния начин: прекарват пет кръга, всеки от които се определя от двама победители, които автоматично попадат в финала. Преди това тези състезания бяха незаинтересовани и сурови. В наше време, напротив, конкуренцията е много популярна. Организаторите превърнаха тези състезания в интересно и вълнуващо шоу. Всички силни хора трябва да преминат през различни състезания. Само няколко от тях са описани в статията.

1. Натоварване на превозните средства. Всички участници трябва да преместят определен вид транспорт до 30 метра. Всеки, който изпълнява тази задача по-бързо, ще спечели. Обикновено тегли камиони, самолети, автобуси, тролейбуси и дори влакове.
  2. Удари с тежък товар върху раменете. Натоварването може да бъде кола, тухли или дори група хора на платформа. Теглото обикновено надвишава 400 килограма.
  3. Интересно име за следващия конкурс е "Прехвърляне и рисуване". Участниците трябва да преместят котвата до определено разстояние до веригата, след което същите неща се връщат обратно. Както правилно отбелязват организаторите на конкурса, участниците носят товари в една посока и ги преместват в другата. Това са състезанията!

Интересни факти

Състезания "Най-силният човек в света" се провеждат от 1977 г. насам, тяхната родина е Съединените щати. Най-голям брой медали, а именно 21 (от които 8 златни) от Америка, следвани от Исландия, следвани от Полша. През 2008 г. открива в залата на славата, посветена на множество носители на тези игри, почетното място, разбира се, дадени на Mariusz Pudzianowski.

най-силният човек на света снимка

Мариуш Пуджановски е истински герой

Този човек с право е достоен за титлата - "Най-силният човек в света". Полюс по рождение Mariusz Pudzyanovsky е най-известният победител в тези състезания. Той взе пет пъти чашата, два пъти взе честното второ място и друг път третият. Мариуш Пуджановски е несъмнено най-силният човек в света. Снимката показва полския атлет преди състезанието "Duck walk".

Жудрънс Савикас - световен рекордьорнай-силният човек в света

Джудунас Савикас е роден в Литва. Той е трикратна победител в състезанието "Най-силният човек в света", а в тези игри също е заемал три места на три места. Jurdrunas участва осем пъти в състезанието "Arnold Strongman Classic", организирано от самия Шварценегер. Той никога не губи на тези състезания. За всичките си постижения той влезе в книгата на рекордите на Гинес.

заключение

По този начин, най-силният човек в света се определя ежегодно в международни състезания. Например, сегашният световен шампион вече е два пъти победител - американецът Брайън Шоу.