Рамзес Тлакодугов: биография

Ramzes Arsenovich Tlakodugov е роден през декември 1976 г. Неговият род е Nalchik. Днес този човек има достатъчно голям брой различни награди, което ясно показва постиженията му в спортната индустрия. Той има титлите на световния шампион, заместник-шампион на Европа, както и на международната класация на спорта. Два пъти Рамзес стана победител в състезанието за титлата "Mr. Universe".

Рамзес tlyakodugov

Освен това спортистът все още има много заслуги и постижения, а не само в спорта. Ramzes Tlakodugov участва активно в медийни предавания по телевизията. Той многократно се вижда в телевизионната програма "Интуиция" (TNT), заедно с не по-малко известните културисти Владимир Turchinsky и Денис Tsyplenkova. Той също беше гост в телевизионното шоу "The Dinner партия" (Ren TV), заснет в документални филми за спортни постижения и много други проекти по различни телевизионни канали.

детство

Още в ранна възраст Расмес Тлакодугов е решен да изгради своята спортна кариера. Опитал се в много спортове - бокс, самбо, плуване и атлетика.

Но на около 15-годишна възраст младият мъж започва да прекарва все повече време в салона. По това време малко се знаеше за културизма в Русия и практически нямаше специализирани фитнес за обучение. Бяхме ангажирани в полуобзаведени помещения. Идолът на всички бодибилдъри от онова време беше неподражаемият Арнолд Шварценегер, наречен "Iron Arnie".

Само за две години младият състезател участва в младши шампионат на Руската федерация, където заема трето място и отговаря на стандарта CMC. Оттогава започва да говори в IFBB.

Млади години

На осемнадесетгодишна възраст Рамзз Тлакодугов е изпратен да служи във въоръжените сили на Руската федерация. Това обаче не възпрепятства популяризирането на неговата спортна кариера и дори допринася в известна степен, тъй като във военната част на войника са създадени необходимите условия за продължаване на обучението. През 1994-1995 години. той дори участва в шампионите, провеждани съответно в Ижевск и Краснодар.

Рамзес Арсенович

След известно време след края на експлоатационния живот атлетът, за съжаление, получава ранени, което може да сложи край на по-нататъшната му кариера. Но след 5 години той все още участва в шампионата на южната част на Русия, но той заема само последното място. Но той не се отказва и само една година по-късно в същата конкуренция вече е на второ място.

Преместване в Москва

През 2003 г. културистът решава да напусне родната си земя и да се премести в столицата. Тук участва в шампионите на Москва и Русия. От дълго време не получава значителни награди. Едва през 2008 г. става бронзов медалист на Източна Европа. След това той беше поканен да представлява Русия в Европейското първенство (Европейско първенство), което се проведе в Испания. Само 2 седмици след това събитие той става собственик на сребърен медал там.

През 2010 Ramzes Tlakodugov заема първото място на Световното първенство по бодибилдинг, което се проведе на. Малта. През същата година на украинското първенство "Спорт Макс" той става абсолютен победител. През 2011 г. заема второ място в конкурса за титлата "Mr. Universe".

антропометрия

Нека да разгледаме по-отблизо как изглежда Рамзес Арсенович Тлакодугов: височина, тегло и други физиологични данни.

Височината на бодибилдера е 179 сантиметра с тегло около 114-115 кг. Обедата на гърдите му е сто и петдесет сантиметра, а бицепсите - 58 см.

Ramzes Tlakodugov - един от най-изявените руски културисти на нашето време. Неговият принос за развитието и популяризирането на националния културизъм и тежката категория като цяло е много важен. Той е ярък и изключителен представител на този спорт, който многократно е доказал, че е един от най-добрите в бизнеса си.